plcsenderuskuk

Informacja DAN Europe_marzec 2020


Logo DAN Europe 01

 

 Drogi Członku DAN

 W tym trudnym okresie nasza międzynarodowa społeczność nurkowa stoi przed dużym wyzwaniem. COVID-19 zmusza nas, abyśmy wyciszyli nasz instynkt poznawania podwodnego świata i ograniczyli interakcje z partnerami nurkowymi.

 

 

Sytuacja związana z epidemią wirusa ciągle się zmienia. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, jak długo będzie trwała w Europie i na całym świecie. My jednak zawsze wierzyliśmy w siłę pozytywnego, proaktywnego zachowania. Słyszymy, jak wielu ludzi mówi: "Nic nie możemy zrobić". Czy to prawda?

 

 

 202003 Drogi Czonku DAN 01

Ufamy, że każdy może zrobić coś, aby polepszyć sytuację.  Jak?

 

Na początek należy ściśle przestrzegać lokalnych przepisów i zaleceń ekspertów.

 

Jako nurkowie dobrze znamy takie pojęcia jak zarządzanie i minimalizacja ryzyka. Tym bardziej możemy odegrać ważną rolę w zwalczaniu wspólnego wroga.

 

Członkowie DAN są prawdziwymi ambasadorami bezpieczeństwa i zdrowych nawyków.

 

Teraz jest pora, abyśmy wprowadzili w życie to, czego się nauczyliśmy: minimalizuj ryzyko, bądź uważny, dbaj o życie i środowisko wokół nas!

 

 

Ważna aktualizacja naszych usług

     W DAN Europe wdrożyliśmy środki bezpieczeństwa stosowane na wypadek sytuacji awaryjnej, aby mieć pewność, że wciąż będziemy w stanie zapewniać istotne usługi pomocy medycznej dla członków DAN na całym świecie. Musimy jednak zagwarantować bezpieczne środowisko pracy również osobom zatrudnionym w naszej firmie, dlatego większość z nich pracuje teraz zdalnie.

W najbliższych dniach być może będziemy zmuszeni na pewien czas zmniejszyć ilość mniej istotnych usług, takich jak porady telefoniczne dla spraw, które nie są pilne, ale już teraz podnieśliśmy poziom usług świadczonych przez e-mail.


Przypominamy kilka ważnych adresów:

  • Aby uzyskać informacje odnośnie członkostwa i korzyści z ubezpieczenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Aby uzyskać poradę medyczną w trybie niepilnym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • W razie problemów z połączeniem z linią alarmową lub usługami medycznymi przez telefon, prosimy o kontakt 24/7 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Czas na działanie:

Podczas oczekiwania na poprawę sytuacji zaplanowaliśmy serię webinarów na tematy związane z bezpieczeństwem nurkowania, które będziesz mógł śledzić w domu. Bądź na bieżąco – sprawdzaj informacje, które wyślemy w ciągu kilku dni.


Masz dużo czasu w domu? Skup się na kontynuacji edukacji: więcej czytaj i zdobywaj wiedzę. Dostępnych jest wiele ciekawych artykułów dotyczących medycyny nurkowej, badań naukowych, miejsc nurkowych i innych.


Jeśli marzysz o przyszłych nurkowaniach w pięknych miejscach na świecie, obejrzyj filmy, aby się zainspirować. ☺


Możesz nawet poprawić swoją kondycję fizyczną w domu korzystając z opracowanego, specjalnie dla nurków, programu ćwiczeń.

Przykładowy zestaw ćwiczeń  -  zobacz film.

 

DAN jest i zawsze będzie po Twojej stronie.

DAN (Divers Alert Network)