Polish English German Slovak Ukrainian

Noworoczne Spotkanie Klubu MANTA_I.2017 r.


 

Noworoczne Spotkanie

Klubu Płetwonurków MANTA

w Nowej Dębie

dnia 07.01.2017 roku

 

 

 

      Na zaproszenie organizatorów na tradycyjnym już Noworocznym Spotkaniu Klubu MANTA, dnia 07 stycznia w restauracji Dębianka w Nowej Dębie, zebrali się członkowie Klubu z osobami towarzyszącymi oraz zaproszeni goście. Wśród zaproszonych byli przedstawiciele Tarnobrzeskiego WOPR i lokalnych klubów nurkowych oraz sympatycy naszego Klubu.

     W imieniu Zarządu Klubu głos zabrał prezes Andrzej Kaczmarek, który złożył wszystkim obecnym życzenia z okazji Nowego Roku, podziękował za tak liczne przybycie i wspólpracę, oraz pogratulował członkom zaangażowania w różnego rodzaju inicjatywy i wydarzenia klubowe.

     Spotkanie integracyjne przebiegało w wyjątkowo uroczystej i świątecznej atmosferze, przy długich rozmowach, którą umiliły wspólne tańce i śpiewy oraz poczęstunek.

 

Galeria klubowiczów