aa
aa
asdfdf
Welcome in the demo
Welcome in the demo
A small description text
Another demo
Another demo
Write what you want here

Powrót do zajęć klubowych_VII.2020 r.


OWD zajęcia basenowe

 

Zarząd Klubu Płetwonurków MANTA

 ponownie zaprasza 

na basenowe zajęcia nurkowe

od lipca 2020 roku

 

 

 

 

     Po ustaleniach z dyrekcją SOSiR w Nowej Dębie możliwy jest powrót do naszych zajęć basenowych. Termin jak dotychczas, niedziela godz. 9 ? 11. Zmienia się tylko, ze względu na wymogi epidemiologiczne, sposób korzystania z pomieszczeń pływalni (szczegóły na stronie: http://www.sportnowadeba.pl/).

 

Planując powrót do klubowych zajęć na pływalni, bo tylko takie są możliwe (brak możliwości wejść indywidualnych ze sprzętem nurkowym), musimy nieco zmodyfikować nasze dotychczasowe postępowanie.

 

W praktyce organizacja samych zajęć się nie zmienia, wchodzimy razem jako grupa, razem też opuszczamy nieckę i pływalnię, oczywiście z narzuconymi ograniczeniami.

 

Zasadnicza zmiana naszego postępowania dotyczy indywidualnego korzystania ze sprzętu klubowego.

 

Aby zminimalizować zagrożenie epidemiologiczne wszyscy uczestniczący w zajęciach muszą posiadać indywidualny ekwipunek (automat, jacket, ABC, pianka). Nie wszyscy posiadają go prywatnie.

 

Jak zostało ustalone na Walnym Zebraniu Członków Klubu MANTA w dniu 12.06.2020 r. istnieje możliwość skorzystania ze sprzętu klubowego, na zasadach wypożyczenia na cały sezon (maksymalnie do 30.09.2020 r.). Niestety jako Klub dysponujemy ograniczoną ilością sprzętu, jesteśmy zmuszeni go jakoś rozdysponować. Aby określić faktyczne zapotrzebowanie na sprzęt prosimy wszystkich planujących jego wypożyczenie o podanie swoich potrzeb do 26 czerwca br. Dalsze, szczegółowe ustalenia, już z samymi zainteresowanymi, po zgłoszeniu.

 

W tegorocznym sezonie letnim nie planujemy grupowych zajęć klubowych na wodach otwartych. Ograniczymy się tylko do zakończenia rozpoczętych wcześniej szkoleń OWD. Istnieje możliwość nurkowań indywidualnych zgodnych z posiadanymi uprawnieniami, do których zachęcamy, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

Dla  chętnych proponujemy szkolenie z Nitrox diver (kurs specjalistyczny), prosimy o zgłoszenia. Termin do uzgodnienia po otrzymaniu zgłoszeń.

 

 

Related Articles

Free Joomla! templates by Engine Templates